Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

INFORMACIJE TURNIRJI

1. TURNIR DP U18 Ž - PREDDVOR - 3.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

1. TURNIR DP U18 M - KAMNIK - 3.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

1. TURNIR DP U14 Ž - KRANJ (STRAŽIŠČE) - 4.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

1. TURNIR DP U14 M - KRANJ (STRAŽIŠČE) - 4.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

1. TURNIR DP U20 Ž - PREBOLD - 6.-7.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

1. TURNIR DP U20 M - BRASLOVČE - 6.-7.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

1. TURNIR DP U16 Ž - ŠENTVID - 10.-11.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

1. TURNIR DP U16 M - ŠENTVID - 10.-11.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U18 Ž - MURSKA SOBOTA - 10.-11.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U18 M - MURSKA SOBOTA - 11.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U20 Ž - BRASLOVČE - 16.-17.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U20 M - PREBOLD - 16.-17.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U16 Ž - NOTRANJE GORICE - 17.-18.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U16 M - NOTRANJE GORICE - 17.-18.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U14 Ž - NOTRANJE GORICE - 24.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

2. TURNIR DP U14 M - NOTRANJE GORICE - 24.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

ZAVAROVALNICA SAVA DP ČLANICE - KRANJ - 23.-24.7.2021 - REZULTATI, KONČNI VRSTNI RED

ZAVAROVALNICA SAVA DP ČLANI - KRANJ - 23.-24.7.2021 - REZULTATI

FINALE DP MLADI - U14, U16, U18, U20 - POGAČARJEV TRG, LJUBLJANA - 30. 7. 2021 - RAZPORED TEKEM

U-14 deklice -  za 3. mesto

08:00

Bakan/Topolovec

Činku/Potočnik

U-14 deklice - finale

08:40

Pirih/Ferdin

Knep/Celarc

U-14 dečki - za 3. mesto

09:20

Zalokar/Confidenti

Klinger/Ručigaj

U-14 dečki - finale

10:00

Predan L./Predan V.

Matko/Kurent

U-16 deklice - za 3. mesto

10:40

Križanič/Mitraković

Šiftar/Hotič

U-16 deklice - finale

11:20

Donko Ž./Ferlež

Jurič/Pangerc

U-16 dečki - za 3. mesto

12:00

Marič/Puconja

Juvan/Šušterič

U-16 dečki - finale

12:40

Mugerli/Pigarev

Drobnič/Muhovic

U-18 deklice - za 3. mesto

13:20

Šalej/Jelen

Javornik/Gorjup

U-18 deklice - finale

14:10

Puckmeister/Šketa Rozman

Kalar/Posedel

U-18 dečki - za 3. mesto

15:00

Travnik/Ranc

Winkler/Založnik

U-18 dečki - finale

15:50

Okroglič/Jeklin

Stojanović/Tunanović

U-20 deklice - za 3 mesto

16:40

Puckmeister/Šketa Rozman

Špoljarič/Seretin

U-20 deklice - finale

17:30

Marolt/Zbičajnik

Kadunc/Šen

U-20 dečki - za 3 mesto

18:20

Šen/Travnik

Lenič/Prevorčnik

U-20 dečki - finale

19:10

Vinkovič/Zajc

Bračko/Blaževič

Podelitve bodo potekale po vsaki zadnji tekmi v posamezni kategoriji.