Vlada RS je na svoji 57. redni seji 11. februarja 2021 sprejela Odlok o začasnih omejitvah pri izvajanju športnih programov. Odlok začne veljati 13. februarja 2021, v uporabo stopi 15. februarja 2021. Na voljo so tudi dodatna pojasnila MIZŠ.

Preberi več
Matic Eržen

SLOVENCI USPEŠNI, KOZAMERNIK SPET MVP

Slovenski reprezentanti in reprezentantke imajo v odbojkarskih prvenstvih po Evropi za seboj zelo uspešen teden. Še posebej sta nase opozorila Jan Kozamernik, ki mu je pripadel naziv MVP, na zelo visoki ravni je igral tudi slovenski sprejemalec Klemen Čebulj.

Preberi več
Aleš Oblak

GEN-I PO PORAZU S CALCITOM DO ČETRTE POZICIJE

V 20. krogu Sportklub prve odbojkarske lige je Gen-I Volley po štirih nizih doma izgubil z vodilnim Calcit Volleyjem, kar pomeni, da bo redni del prvenstva sklenil na četrtem mestu. Nova KBM po novi zmagi še upa na drugo mesto.

Preberi več
Aleš Oblak

O PRVEM MESTU BO ODLOČAL ZADNJI KROG

Še pred zadnjo tekmo 20. kroga Sportklub prve odbojkarske lige, ki bo v ponedeljek, je jasno, da bo o prvem mestu po rednem delu odločal 21. krog, ko se bosta udarila ACH Volley Ljubljana in Merkur Maribor.

Preberi več
Aleš Oblak

PRED KLUBI PREDZADNJI KROG REDNEGA DELA

Pred klubi v Sportklub prvi odbojkarski ligi je 20., predzadnji, krog državnega prvenstva. V moškem delu bo v ospredju ponedeljkov derbi Calcit Volleyja in ACH Volleyja Ljubljana, pri dekletih pa bo v soboto četrti Gen-I Volley gostil vodilni Calcit Volley.

Preberi več
Klemen Brumec

CALCIT VOLLEY POTRDIL PRIMAT V REDNEM DELU

Odbojkarice Calcit Volleyja so v 19. krogu Sportklub prve odbojkarske lige še tretjič v letošnji sezoni premagale Novo KBM Branik in tako samo še potrdile primat najboljše ekipe rednega dela prvenstva. SIP Šempeter je dobil prvi letošnji obračun z Gen-I Volleyjem.

Preberi več
Aleš Oblak

V 60 MINUTAH STRLI ODPOR ZAGREBŠKE MLADOSTI

Odbojkarji Calcit Volleyja so v svoji zadnji tekmi rednega dela srednjeevropske lige v domači športni dvorani premagali zagrebško Mladost s 3:0 17, 19, ). Z zmago so potrdili trenutno drugo mesto v tem tekmovanju.

Preberi več
Aleš Oblak

TUJINA ALI DOMOVINA, 13. DEL – SARA NAJDIČ

Sara Najdič je pred letošnjo sezono Romunijo, ki je ni najbolj navdušila, zamenjala z Madžarsko, kjer s klubom Fatum Nyiregyhaza zaseda prvo mesto prvenstvene lestvice. Pri zahodnih sosedih je prevzela vlogo vodje na igrišču.

Preberi več
OZS

DRŽAVNO PRVENSTVO ZAKLJUČENO DO 10. APRILA

Redni del Sportklub prve odbojkarske lige se počasi zaključuje, prve obračune izločilnih bojev letošnjega odbojkarskega prvenstva pa bomo lahko spremljali v soboto, 27. februarja. Finale prvenstva se bo začel 27. marca.

Preberi več
Aleš Oblak

ZENIT KAZAN - ACH VOLLEY LJUBLJANA 3:1

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so z osvojenim nizom proti Zenitu iz Kazana zaključili z nastopi v letošnji ligi prvakov. Rusi so zaigrali z drugo postavo in slavili s 3:1 (21, -20, 20, 20). Pri zmajih je bil z 22 točkami najbolj razpoložen Božidar Vučićević.