Trener OK Merkur Maribor Sebastijan Škorc bo tudi v prihodnji sezoni 2022/2023 ostal za krmilom zasedbe mariborskih odbojkarjev. Želja po podaljšanju pogodbe je bila obojestranska, dogovor je bil temu primeren zelo hiter.

Preberi več
ACH Volley Ljubljana

RADOVAN GAČIČ NOVI TRENER ACH VOLLEYJA

Priznani odbojkarski strokovnjak Radovan Gačič, ki je v pretekli sezoni vodil odbojkarje zagrebške Mladosti je novi trener aktualnih državnih prvakov iz Ljubljane.

Preberi več
Aleš Oblak

KOTNIKOVA IN LOVŠINOVA V DOHI DO 19. MESTA

Slovenski odbojkarici na mivki Tjaša Kotnik in Tajda Lovšin sta zaključili z nastopi na turnirju svetovne serije Beach Pro Tour Challenge v Dohi, na katerem sta si zagotovili prvo uvrstitev med najboljše ekipe v letošnji sezoni in osvojili 19. mesto.

Preberi več
Aleš Oblak

BONITTA NE MORE VEČ RAČUNATI NA EVO P. MORI

Slovenska reprezentančna podajalka Eva Pavlović Mori je morala zaradi poškodbe kolena zapustiti priprave ženske izbrane vrste v Kranjski Gori. Slovenski selektor Marco Bonitta bo namesto nje priložnost ponudil Žani Ivani Halužan Sagadin.

Preberi več
CEV

SLOVENCI ZA EP PRED DOMAČIMI NAVIJAČI

Slovenska moška reprezentanca do 20 let bo tretji krog kvalifikacij za evropsko prvenstvo igrala v Mariboru. Naši mladi odbojkarji si bodo vozovnico za EuroVolley, ki bo septembra v Italiji, skušali priigrati v boju z Nizozemsko, Finsko in Španijo.

Preberi več
Aleš Oblak

TUDI SRBSKI PODAJALEC OSTAJA V LJUBLJANI

Iz tabora 18-kratnih državnih prvakov, odbojkarskega kluba ACH Volley Ljubljana, sporočajo, da je sodelovanje po izjemno uspešno sezoni za oranžne zmaje, v kateri so osvojili kar tri lovorike, podaljšal podajalec Vuk Todorović.

Preberi več
CEV

SKLOP SPLETNIH PREDAVANJ CEV SCHOOL PROJECT

CEV je v sklopu projekta School Project Webinar Series pripravila sedmi sklop brezplačnih spletnih predavanj. Prvič bo med predavateljicami tudi Slovenka, Živa Cof bo predavala na temo »Majhni namigi za treniranje otrok in največji možni izkupiček«.

Preberi več
klubski arhiv

MLADINCI PRED FINALNIM TURNIRJEM

V soboto, 7. maja se v športni dvorani Kanal začenja finalni turnir za mladince. Turnir se bo zaključil že v nedeljo, 8. maja, ko se bodo za naslov pomerile najboljše štiri ekipe.

Preberi več
Aleš Oblak

ŠTALEKAR DO NASLOVA PRVAKA, OSTALI DO SREBRA

Potem, ko smo v Sloveniji v Sportklub prvi odbojkarski ligi dobili zmagovalce, se je Sašo Štalekar v Grčiji veselil naslova državnega prvaka, Dejan Vinčić, Eva Zatkovič, Darja Eržen in Alen Pajenk pa so prvenstva v Nemčiji, Franciji, Romuniji in Grčiji končali s srebrom.

Preberi več
ParaVolley Europe

SLOVENKE DO SREBRA V ZLATI LIGI NARODOV

Slovenska ženska reprezentanca v odbojki sede je Zlato ligo narodov, ki jo je gostil Šempeter, zaključila z zmago s 3:0 nad Madžarsko in se veselila srebrnega odličja. Zlato je šlo v roke Italijankam, bron so osvojile Nemke.