Odbojkarska zveza Slovenije
 

NOVICE

TEKMOVANJA

Untitled Document

TEKMOVANJE

KRAJ IN ČAS

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA2

Kvalifikacije za EP 15. 08. 2018
20:00
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
3:0
(25:19, 25:23, 25:22)

IZRAEL
Kvalifikacije za EP 19. 08. 2018
17:00
Digranes Kopavogur

ISLANDIJA
0:3
(18:25, 16:25, 13:25)

SLOVENIJA
Kvalifikacije za EP 22. 08. 2018
20:30
Sporthal Arena Deurne, Antwerp

BELGIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Kvalifikacije za EP 25. 08. 2018
20:30
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

BELGIJA
Untitled Document

TEKMOVANJE

KRAJ IN ČAS

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA2

Evropska liga 20. 05. 2018
15:00
Saza Topsporthal, Doetinchem, Nizozemska

NIZOZEMSKA
3:1
(25:12, 24:26, 25:15, 25:22)

SLOVENIJA
Evropska liga 23. 05. 2018
17:00
Ivano-Frankivsk, Ukrajina

UKRAJINA
3:0
(25:23, 25:23, 25:18)

SLOVENIJA
Evropska liga 27. 05. 2018
20:00
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
0:3
(21:25, 20:25, 16:25)

TURčIJA
Evropska liga 30. 05. 2018
14:30
Mustafa Dagistanli Spor Salonu Samsun

TURčIJA
3:0
(25:22, 25:15, 25:19)

SLOVENIJA
Evropska liga 03. 06. 2018
20:00
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
3:2
(25:20, 21:25, 21:25, 25:23, 16:14)

UKRAJINA
Evropska liga 06. 06. 2018
20:00
Športna dvorana Tabor, Maribor

SLOVENIJA
1:3
(19:25, 23:25, 25:23, 14:25)

NIZOZEMSKA
Svetovno prvenstvo 12. 09. 2018
17:00
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

DOMINIKANSKA REPUBLIKA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 14. 09. 2018
17:00
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

JAPONSKA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 15. 09. 2018
17:00
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

BELGIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 17. 09. 2018
20:30
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

ARGENTINA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Svetovno prvenstvo 18. 09. 2018
21:15
Nelson Mandela Forum, Firence, Italija

ITALIJA
0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

SLOVENIJA
Untitled Document

Aktualno dogajanje

1/4 finale - 1. tekma - sreda 04.04.2018
Hoče
0:3
Salonit Anhovo
Maribor
3:1
Panvita Pomgrad
1/4 finale - 2. tekma - sobota 07.04.2018
Salonit Anhovo
3:1
Hoče
Panvita Pomgrad
3:1
Maribor
1/4 finale - 3. tekma - nedelja 08.04.2018
Panvita Pomgrad
3:0
Maribor
1/2 finale - 1. tekma - sreda 11.04.2018
Panvita Pomgrad
0:3
ACH Volley Ljubljana
Salonit Anhovo
3:0
Calcit Volley
1/2 finale - 2. tekma - sobota 14.04.2018
ACH Volley Ljubljana
3:0
Panvita Pomgrad
Calcit Volley
3:0
Salonit Anhovo
1/2 finale - 3. tekma - nedelja 15.04.2018
Calcit Volley
3:0
Salonit Anhovo
FINALE
ACH Volley Ljubljana
3:0
Calcit Volley
Calcit Volley
0:3
ACH Volley Ljubljana
ACH Volley Ljubljana
3:0
Calcit Volley
za 3. mesto
Salonit Anhovo
3:0
Panvita Pomgrad
Panvita Pomgrad
2:3
Salonit Anhovo

  Najboljši igralci 17/18


Untitled Document

Aktualno dogajanje

1/4 finale - 1. tekma - sobota 10.03.2018
Formula Formis
3:0
Roto-Kema Puconci
Aliansa Šempeter
3:0
GEN-I Volley
1/4 finale - 2. tekma - sreda 14.03.2018
Roto-Kema Puconci
1:3
Formula Formis
GEN-I Volley
3:0
Aliansa Šempeter
1/4 finale - 3. tekma - sobota 17.03.2018
Aliansa Šempeter
3:2
GEN-I Volley
1/2 finale - 1. tekma - sobota 24.03.2018
Nova KBM Branik
3:0
Aliansa Šempeter
Calcit Volley
3:2
Formula Formis
1/2 finale - 2. tekma - sreda 28.03.2018
Aliansa Šempeter
0:3
Nova KBM Branik
Formula Formis
0:3
Calcit Volley
FINALE
Nova KBM Branik
3:2
Calcit Volley
Calcit Volley
0:3
Nova KBM Branik
Nova KBM Branik
3:0
Calcit Volley
za 3. mesto
Formula Formis
3:0
Aliansa Šempeter
Aliansa Šempeter
1:3
Formula Formis

  Najboljše igralke sezone 2017/18


Trenutno še ni podatkov

DOGODKI IN AKTIVNOSTI

  • image

    RAZPIS ZA SELEKTORJA U16 IN U17

    Odbojkarska zveza Slovenije išče kvalificirani in visoko motivirani osebi, ki bi v vlogi selektorjev ženske in moške reprezentance Slovenije U16 oz. U17 delovala v okviru dveletnega reprezentančnega programa 2018-2019.

    Več
  • image

    LJUBLJANA VOLLEYBALL CHALLENGE

    V Ljubljani bomo lahko od 6. do 8. septembra spremljali vrhunsko odbojko. V Areno Stožice namreč prihajajo kar tri reprezentance z vrha svetovne lestvice, ZDA, Kanada in Iran, s katerimi se bodo naši odbojkarji pomerili v sklepnem delu priprav na svetovno prvenstvo.

    KMALU VEČ INFORMACIJ
  • image

    KVALIFIKACIJE ZA EVROPSKO PRVENSTVO ŽENSKE

    Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca bo 15. avgusta začela z obračuni v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2019. Naša dekleta se bodo v boju za nastop na prvenstvu Stare celine po dvakrat pomerila z Belgijo, Islandijo in Izraelom.

    VEČ O KVALIFIKACIJAH
  • image

    S KOMPASOM NA SVETOVNO PRVENSTVO

    Slovenski odbojkarji bodo prvič nastopili na svetovnem prvenstvu, ki ga bosta med 12. in 30. septembrom gostili Italija in Bolgarija. Odpotujte v prelepe Firence in navijajte za naše fante v boju proti svetovnim velesilam.

    VEČ INFORMACIJ
  • image

    SREDOZEMSKE IGRE

    Sredozemske igre, na katerih bo nastopila slovenska ženska odbojkarska reprezentanca in na katerih bodo tekmovali tudi najboljši slovenski odbojkarji in odbojkarice na mivki, bo med 22. junijem in 1. julijem gostila španska Tarragona.

    VSE O IGRAH

POKROVITELJI

GENERALNI POKROVITELJ
MOŠKE REPREZENTANCE


GENERALNI POKROVITELJ
ŽENSKE REPREZENTANCE

POKROVITELJI ODBOJKE NA MIVKI

PARTNERJI